LEGO 10755 Juniors Pronásledování v Zaneově nindža člunu

Kód: LEGO 10755
Neohodnoceno
Značka: LEGO
499 Kč
Skladem (3 ks)

Naskoč do Zaneova člunu a připoj se k němu při souboji o mapu, která tě dovede k masce!

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEGO 10755 - Pronásledování v Zaneově nindža člunu z produktové řady LEGO JUNIORS. Dětské plastové kostky v krabici.

Naskoč do Zaneova člunu a připoj se k němu při souboji o mapu, která tě dovede k masce! Spěchej k chrámu, ale dávej si přitom pozor na Ztřeštěného Choppera, jednoho z Garmadonových synu, na jeho motorce. Tamhle je a řítí se vpřed! Zastav s lodí v přístavu a uháněj po schodech do chrámu, ale pozor na pasti! Uskoč před rotujícími noži i hady a potom seber mapu pomocí háku ze člunu. Získáš ji dřív než Ztreštený Chopper?

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO Juniors je speciálně navržená řada stavebnic Lego pro předškoláky, kterým už nestačí DUPLO, ale klasické sady pro starší děti jsou pro ně ještě příliš složité. Sady LEGO Juniors obsahují prvky pro snadný začátek a očíslované předbalené balíčky, které můžou děti stavět bez pomoci rodičů, na což jsou následně malí stavitelé velmi pyšní. Dává dětem příležitost pozvednout jejich sebevědomí, které je v této části jejich vývoje velice důležité. Obsahuje snadné barevné návody.

Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 4,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 131

Obsah balení: 2 minifigurky: Zane a Ztřeštěný Chopper, chrám s rampami, přístav, pasti ve formě rotujících nožů a hadů, mapa k pokladu se stojanem a ozdobnými holemi nad klenbou, které jsou zároveň tajnými zbraněmi, motorka, loď s otočným kormidlem, která skutečně plave, řetěz s hákem, ledové bodáky a zlaté elementy, zbraně: Zanovy zlaté katany a červená katana Ztřeštěného Choppera, 2 plovoucí ohnivé bomby a mapa k pokladu

Hračka je vhodná pro děti od 4 do 7 let

Doplňkové parametry

Kategorie: LEGO
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: