LEGO 70673 Ninjago Nindžakoptéra

Kód: LEGO 70673
Neohodnoceno
Značka: LEGO
799 Kč
Skladem (1 ks)

Vydej se v Zaneově úžasné nindžakoptéře do bitvy proti generálu Vexovi v mrazivé Bezčasé říši!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydej se v Zaneově úžasné nindžakoptéře do bitvy proti generálu Vexovi v mrazivé Bezčasé říši! Roztoč rotory a střílej z rychlých vystřelovačů. Vrhni se do Spinjitzu útoku pomocí tornádo spinneru nindža bojovníka Jaye. Popadni Zaneovu katanu a hvězdice a utkej se s generálem Vexem. Ve světě NINJAGO® mají Zane a Jay FS neustále napilno... s touto skvělou LEGO® sadou na tom budeš stejně! Vyfoukneš nebezpečnému generálovi svitek zapovězeného Spinjitzu a zabráníš mu v tom, aby se stal ještě silnějším?

Tato sada LEGO® NINJAGO® obsahuje 3 minifigurky: Zanea, Jaye FS (zapovězené Spinjitzu) a generála Vexe.

  • Nindžakoptéra obsahuje kokpit pro minifigurku, přistávací kola se 2 rotující hvězdicovými čepelemi, funkci otáčecích rotorů a 6-ti rané vystřelovače na každém křídle.
  • Přistaň s nindžakoptérou a roztoč čepele hvězdic.
  • Otoč tlačítkem vespod nindžakoptéry a roztoč rotory.
  • Mezi zbraněmi najdeš Zaneovu stříbrnou katanu a 2 zlaté hvězdice, ale také svitek zapovězeného Spinjitzu generála Vexe.
  • Doplňky zahrnují Zaneův držák na katanu, „nabitou“ kápi Jaye FS a tornádo spinner, který je novinkou pro červen 2019, ale také ledové brnění generála Vexe.
  • Jedná se o parádní stavebnici pro děti, které s ní na vlastní kůži zažijí vzrušující akční scény z TV seriálu NINJAGO®.
  • Nindžakoptéra měří přes 10 cm na výšku, 31 cm na délku a 24 cm na šířku.

Doplňkové parametry

Kategorie: LEGO
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: