LEGO 70674 Ninjago Ohnivý tesák

Kód: LEGO 70674
Neohodnoceno
Značka: LEGO
1 199 Kč
Skladem (1 ks)

Tato hadí hračka umožní dětem přehrávat si akční nindža dobrodružství!

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto LEGO® NINJAGO® sadou si děti mohou hrát s akční nindža figurkou Kaie FS a utkat se s hadí čarodějnicí Aspheerou a Ohnivým tesákem o svitek zapovězeného Spinjitzu. 70674 Ohnivý tesák připomínající kobru obsahuje trůn pro minifigurku, mávající, chrastící ocas se 2 vystřelovači a řetěz pro připojení minifigurek. Děti si zamilují přehrávání scén z TV seriálu NINJAGO a vymýšlení vlastních příběhů se 4 minifigurkami, různými zbraněmi a doplňky, včetně Kaiova tornádo spinneru a Aspheeřina svitku zapovězeného Spinjitzu. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění k této LEGO sadě jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního neviditelného režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provedou stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy.

• Součástí této parádní dětské stavebnice jsou 4 minifigurky LEGO® NINJAGO®, které představují novinku pro červen 2019: Kai FS (zapovězené Spinjitzu), Aspheera, Pyrozabiják a Pyroničitel.
• Ohnivý tesák obsahuje trůn pro minifigurku s ozdobnými meči, otevírací pusu s ohněm, mávající, chrastící ocas se 2 vystřelovači, 2 hadí vlajky a řetěz pro připojení 2 Pyro minifigurek.
• Obsahuje také stojan z kostek se žezlem.
• Mezi zbraněmi najdeš stříbrnou katanu Kaie FS, Aspheeřin svitek zapovězeného Spinjitzu, Pyrozabijákův meč a Pyroničitelovu šavli.
• Mezi doplňky najdeš „nabitou“ kápi a tornádo spinner Kaie FS, což je novinka pro červen 2019, ale také Aspheeřino hadí brnění a ohnivý ocas, Pyrozabijákův štít a Pyroničitelovo hadí brnění a štít.
• Jedná se o skvělý vánoční dárek pro děti, které si chtějí znovu přehrát vzrušující akční scény z TV seriálu NINJAGO®.
• Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS pro tuto nindža stavebnici od NINJAGO. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.
• Had Ohnivý tesák měří přes 21 cm na výšku, 29 cm na délku a 18 cm na šířku.

Doplňkové parametry

Kategorie: LEGO Ninjago
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: