BRUDER 62111 bworld čerpací stanice s myčkou

Kód: BR 62111
baleni 2ks
Neohodnoceno
Značka: BRUDER
1 267 Kč
Skladem (22 ks)

Bruder 62111 BWORLD Čerpací stanice s autem a figurkami, novinka roku 2021, nesmí chybět v ždáném Bruder světě ať se jedná o svět farmářský, stavební či jiný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bruder 62111 BWORLD Čerpací stanice s autem a figurkami

Čerpací stanice s autem a figurkami Bruder BWORLD 062111 nesmí chybět v žádném Bruder světě. Sady BWORLD nabízejí spoustu zábavy a jsou ideálním rozšířením světa modelů Bruder. Všechna vozidla potřebují tankovat a občas i umýt. K tomu slouží nová, skvěle vybavená čerpací stanice Bworld. Na čerpací stanici jsou k dispozici všechny běžné druhy paliva včetně nabíjecí stanice pro e-vozidla. Obsluha čerpací stanice pracuje v moderní prodejně s monitorem a pokladním systémem. K čištění vozidel je zde připravena plně funkční myčka. Vodu lze naplnit do integrované nádrže. Tlak se zvyšuje pomocí vestavěné ruční vzduchové pumpy a čištění vodou lze spustit/vypnout vypínačem. 

Sada obsahuje také sportovní vůz Bruder 3480. Auto má odnímatelnou střechu a jako všechny ostatní modely Bruder je vyrobené v měřítku 1:16 z kvalitních materiálů jako je ABS plast a polykarbonát.

Balení obsahuje: kulisy pro čerpací stanici BWORLD a příslušenství, figurku obsluly čerpací stanice, figurku řidičky, sportovní auto 

Měřítko: 1:16
Rozměry balení: cca 19,5 x 26 x 56,5 cm
Rozměry auta: 27 x 12 x 9 cm
Velikost figurky: cca 10,7 cm
Materiál: ABS plast, polykarbonát
Výrobce: Bruder
Země původu: Německo
Věk: 4+

Cena je za 1ks výrobku

Doplňkové parametry

Kategorie: bworld
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: