BRUDER 2677 Mercedes Benz Sprinter - komunál s řidičem a příslušenstvím

Kód: BR 2677
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: BRUDER
1 069 Kč
Skladem (34 ks)

Bruder 2677 nový MB Sprinter Silničáři s figurkou a příslušenstvím, novinka roku 2022, nesmí chybět v žádném Bruder světě. Věk: 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bruder 2677 MB Sprinter Silničáři s figurkou a příslušenstvím

Opravné a údržbářské práce na silnicích a chodnících jsou potřeba v každém městě a obci Bruder světa. Nový MB Sprinter je pro svou velikost a variabilitu správným vozem pro tento typ práce. Tohoto nepostradatelného pomocníka nyní najdete ve známém měřítku 1:16 jako model Bruder 02677. Nejnovější vozy Mercedes-Benz Sprinter nabízí v široké škále variant rozsáhlý sortiment modelů Bruder.

Automobil MB Sprinter Bruder 2677 má sklopnou nakládací plošinu, otevírací dveře kabiny, bočnice a zadní čelo lze otevřít. Součástí balení jsou nájezdové rampy pro přepravu malých vozidel. Aby zábava mohla začít hned, najdete v balení spoustu příslušenství, nářadí, značek a nechybí ani figurka BWORLD. Bruder 2677 MB Sprinter je vybaven i funkčním oranžovým majákem pro lepší viditelnost. Kromě tří různých zvuků majáku můžete přepnout na zvuk motoru vozidla. Novému dobrodružství v dětském pokoji tedy nic nestojí v cestě.

Figurka BWORLD má pohyblivé končetiny, do kterých může uchopit různé nářadí Bruder, např. kolečko, koště a lopatu, které jsou součástí balení setu Bruder 02677.

V setu Bruder 2677 najdete mimo nového nákladního auta MB Sprinter a figurky BWORLD i spoustu příslušenství a to: 4 ks dopravních značek, 4 kužely, kolečko, koště a lopatu.

Už víte, kterou silnici budete opravovat? Vezměte si na pomoc Bruder MB Sprinter 2677 a užijte si spoustu zábavy při stavění i opravování silnic a dálnic.

K modelu Bruder 2677 si můžete dokoupit spoustu dalšího příslušenství a doplňků Bruder BWORLD a užít si tak ještě více zábavy.

Měřítko: 1:16
Rozměry: 40,8 x 18 x 18,8 cm
Velikost figurky: 10,6 cm
Materiál: ABS plast, polykarbonát
Země původu: Německo
Věk: 4+

Doplňkové parametry

Kategorie: Bruder
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: